Ελλάδα

ATTICA YOUTH CHALLENGE 2017 Γύρος 2

Την Κυριακή θα πραγματοποιηθεί ο δεύτερος γύρος του Attica Youth Challenge.
Πληροφορίες-δηλώσεις συμμετοχής: στο email: Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.  στα τηλέφωνα 6947377440 Μιχάλης Ρουκουνάκης και 6974858312 Μαρία Πετσετίδη , info chess-results.

Η Σκακιστική Επικοινωνία Ηρακλείου Αττικής ανακοινώνει την διοργάνωση του “ ATTICA YOUTH CHALLENGE 2017”. Ένα Grand Prix από Rapid και Blitz αγώνες και θα δίνει σε μέχρι πέντε (5) αθλητές ως έπαθλο την φιλοξενία στα Τελικά Ατομικά Νεανικά του Πανελληνίου Πρωταθλήματος στο Ριο, που οργανώνει η Ελληνική Σκακιστική Ομοσπονδία (26/06 – 02/07).Η συνολική αξία των επάθλων δύναται να ξεπεράσει τις 2500 €. Το Grand Prix  θα καλύπτεται διαδικτυακά από το skaki.gr. Πληροφορίες-δηλώσεις συμμετοχής: στο email: Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.  στα τηλέφωνα 6947377440 Μιχάλης Ρουκουνάκης και 6974858312 Μαρία Πετσετίδη



Ολοκληρώθηκε ο 1ος γύρος στο Attica Youth Challenge.
Στα junior είχαμε τα εξής αποτελέσματα

 

Rank SNo. Name Rtg FED Pts Res. GP points
1 3 PAPAOULAKIS ISIDOROS 1147 GRE ½ 50
2 2 ASLANIDIS THISEAS 1238 GRE ½ 49
3 11 TAMPAKIS VASILIOS 0 GRE 3 0 48
4 1 TSAVDARAS DIMITRIOS 1255 GRE 3 0 47
5 5 TZAVARA ELENI 1111 GRE 3 0 46
6 9 LIAPIS KONSTANTINOS 0 GRE 3 0 45
7 4 PANAGIOTOPOULOS F. EMMANOUIL 1124 GRE 3 0 44
8 10 PAPASTEFANAKIS GIANNIS 0 GRE 2 0 43
9 6 LARKIN LEONIDAS 913 GRE 2 0 42
10 8 DELIGIANNI KATERINA 0 GRE 1 0 41
11 7 ANGELOPOULOS PANAGIOTIS 0 GRE 1 0 40


Και στην κατηγορία Senior

Rank SNo. Name Rtg FED Club Pts Res. GP-points
1 1 LOUTRAGOTIS PARASKEVAS PANTEL 1900 GRE ΑΟ ''ΖΗΝΩΝ'' ΓΛΥΦΑΔΑΣ 0 50
2 9 KIOUSIS STAVROS ST. 1208 GRE ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΠΕΥΚΗΣ 4 0 49
3 5 TZAVARAS SPYRIDON 1337 GRE ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΠΕΥΚΗΣ ½ 48
4 3 FRAGKOS VASILEIOS 1581 GRE ΠΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ½ 47
5 4 LOUTRAGOTIS MARIOS 1462 GRE ΑΟ ''ΖΗΝΩΝ'' ΓΛΥΦΑΔΑΣ 3 0 46
6 8 KARAGIORGOS NIKOLAOS 1215 GRE ΣΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 3 0 45
7 7 KIOUSI PANAGIOTA 1231 GRE ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΠΕΥΚΗΣ 0 44
8 10 SAKKAS KONSTANTINOS 1185 GRE ΑΜΕΣ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ 0 43
9 13 APERGIS IOSIF 1054 GRE ΑΜΕΣ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ 0 42
10 2 ABELAKIOTIS STAVROS 1666 GRE ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΗ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ 2 0 41
11 6 PILALIS ERNESTOS 1278 GRE ΕΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2 0 40
12 14 PETRIDIS NIKOLAOS PAN 861 GRE ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΗ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ 2 0 39
13 12 APERGIS VASILEIOS 1064 GRE ΑΜΕΣ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ 2 0 38
14 15 MICHAILIDIS EMMANOUIL 0 GRE ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΗ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ ½ 37
15 11 CHATZIDAKIS ARIS-NIKOLAOS 1107 GRE ΠΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ½ 36

 

Εκτύπωση Ηλεκτρονικό ταχυδρομείο

facebook